Slide Left Slide Right
akcesoria
Pusty widget

nouveau lashes

NOUVEAU LASHES - ZJAWISKOWA STYLIZACJA RZĘS
Nouveau Lashes do najdoskonalsza metoda przedłużania, pogrubiania i stylizacji rzęs.

Aplikacja opiera się na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy do rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu - prawidłowo doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, ale wypada razem z rzęsą naturalną (zgodnie z jej cyklem życia). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet do pięćdziesięciu procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary. Wykonanie zabiegu trwa ok 2,5 h.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, wykonano je z jedwabnych włókien syntetycznych. Ten niezwykle delikatny produkt daje poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać dla każdej kobiety, a efekt uzyskany po zabiegu zawsze będzie naturalny.

Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej - bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Prawidłowa pielęgnacja pozwala cieszyć się efektami aplikacji do momentu wypadnięcia naturalnej rzęsy, której normalny cykl życiowy wynosi około 90 dni.

NOUVEAU LASHES - JAKOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Nouveau Lashes to międzynarodowa marka kosmetyczna wywodząca się z Wielkiej Brytanii, doceniana przez profesjonalistów na całym świecie. Produkty Nouveau Lashes są wyróżniane przez prestiżowe stowarzyszenia stylistów i kosmetologów oraz prasę branżową i ekskluzywne magazyny kolorowe.

OCZY Przed OCZY Po
OCZY Przed  OCZY Po
© HANNA KINCER 2012. ALL RIGHT RESERVED

Projekt i wykonanie: gafdesign